Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

NUMARALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNİ TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİNİZ.. :


+90 216 302 07 74|+90 212 202 67 37|+90 532 356 62 85

ZEYTINBURNU EVDEN EVE NAKLIYAT

Zeytimnburnu evden eve nakliyat şirketleri insanların evlerini taşırlar ve bu konuda hizmet verirler. Bu alanda çalışmalarını yürüten birçok şirket vardır. Eğer sizler de yakın zamanda ev taşıtmak istiyorsanız bu şirketlerden herhangi biri ile anlaşmanız gerekir. Mantıklı bir anlaşma gerçekleştirebilmek adına sitemizi inceleyerek nakliyat firmaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede işleriniz oldukça kısa bir süre içinde gerçekleşecektir. Zeytinburnu evden eve nakliyat firmalarına da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece size en iyi hizmeti verecek olan firmayı da belirleme fırsatınız olur. Firma mız gerek basın yolu gerek internet yolu ile sizlerin yanınızda olmakta, aradığınız ve özlediğiniz hizmetin sunulması adına kendisini sürekli gelişen standartlarda yenilemektedir.

ZEYTINBURNU EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMALARI

Sigortalı taşıma yapan yetki belgelerine sahip firmalara ulaşarak eşyalarınızın zarar görmeden kısa süre içinde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bu anlamda en iyi hizmeti veren şirketlerden biri ile anlaşmak istiyorsanız sitemizden bu şirketleri araştırabilirsiniz. Bu sayede size en iyi şekilde hizmet verecek olan Zeytinburnu evden eve nakliyat firmasını da bulmuş olursunuz. Eğer eşyalarınız değerli veya hassas parçalardan oluşuyorsa mutlak surette sigortalı taşımacılık işlemini kullanmanız gerekir. Aksi takdirde bu ihmaliniz sizi ciddi bir zarara sokabilir. Kalitesi olmayan birçok firmanın sektörde olduğunu bu firmaların ucuz olup tercih edilmesi sonrasında müşterilerin kaliteli bir firmadan alacağı hizmetin ücretinden eşyalarda meydana gelen zarardan dolayı daha fazla ekonomik kayba uğradığı aşikar olup sizde her zaman fiyatı değil kaliteyi seçin.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat, Nakliye, Taşımacılık

Zeytinburnu Evden eve taşımacılık yapan firmalar arasından en iyi hizmet verenleri belirlemek istiyorsanız sitemizden kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Ancak bu sayede size en iyi hizmeti verecek olan nakliyat firmasına ulaşmanız mümkün olacaktır. Amacımız sektöre kalitemizle ve hizmet esnasında uyguladığımız çözümlerle gerçekleştirilen başarılı nakliye hizmetleri ile kazandığımız müşterinin güveni sayesinde katkıda bulunmaktır. Bu amaç doğrultuda tüm çalışmalarımızı müşteri ve personel dayanışması içinde oluşabilecek sorunlarında önüne geçme amacı güderek planlı bir şekilde sistem mekanizması işleterek yürütüyoruz. Çalışmalarımız bir üst düzey yöneticimizin gözetiminde bir aksaklık anında ani müdahale edebilecek şekilde işlemektedir.

ZEYTINBURNU EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMASI

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu evden eve nakliyat

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur.”Her taşınma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Zeytinburnu evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

blank
evden eve nakliyat

Üsküdar Eşya Depolama

Üsküdar ‘da Depolamacılığın Kolay Yolu… Albayrak Eşya Depolama % 20 indirim ve 199,99TL‘den başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama

Daha Fazla
Whatsapp üzerinden bize yazın.