Tuzla Evden Eve Nakliyat

NUMARALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNİ TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİNİZ.. :


+90 216 302 07 74|+90 212 202 67 37|+90 532 356 62 85

TUZLA EVDEN EVE NAKLIYAT

Tuzla evden eve nakliyat müşterimizi ve eşyalarını oluşabilecek aksaklıklara karşı koruyor. Firmamız hizmet verdiği evden eve nakliyat diğer nakliye sektörlerine göre daha yorucu ve daha çok talebin olduğu bir hizmet türü olduğu gibi çağımızın sürekli gelişmesi ile bu sektörde de birçok yenilikler meydana gelmiş çözümler üretilmiş nakliye artık müşteriye sıkıntı veren bir hizmet olmaktan çıkmıştır. Teknolojiler her sektörde kendisini göstermiş hizmet sunumları daha güvenli gerçekleşir olmuştur. Asansörlü taşıma, üretilen yeni ambalaj malzemeleri eşyaların daha hızlı ve sorunsuz taşınmasına olanak tanımıştır.

TUZLA EVDEN EVE NAKLIYAT, GÜVENLI TAŞIMA

Tuzla evden eve nakliyat yapmanız gerekiyor bunun içinde doğru firma arıyorsanız tercih edeceğiniz firma konusunda çok dikkat edilmesi gerekmekte kurumsal ve bütün belgelere sahip firmalar ile çalışmaları gerekmektedir. Çalışacağınız firmayı seçerken ücretsiz ekspertiz hizmetine, sektördeki tecrübesine referanslarına bakmanız sizlerin menfaatine olacaktır. Yanıltıcı referanslara aldanıp firma konusunda aceleci davranmadan önce çok sıkı bir araştırma yapmanız zorunludur. Çünkü yıllarca çalışarak aldığınız ailenizle eşinizle dostunuzla birçok anıya sahip olduğunuz eşyalarınızın taşımada kullanılamaz hale gelmesi sizlerde derin bir üzüntü bırakacaktır. Maddi kayının önüne manevi kaybınız geçecektir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat, Planlı taşıma

Tuzla evden eve nakliyat, nakliye hizmeti verecek firmanın ekibi, ekipmanı ve araçları kesinlikle nakliye ve taşımacılık için uygun tecrübeye kaliteye ve dayanıklılığa sahip olması hizmeti profesyonel olarak müşterisi, ile buluşturmnası , mutlaka hizmet öncesi müşterininde görüşlerinin alınarak bir pilanlama yapılması gerekmektedir.

Evden Eve Taşıma hizmetinde ambalajlamanın önemi çok büyük olmakla beraber montaj elemanlarının da işlerinde usta olmaları gerekmektedir. ALBAYRAK NAKLİYAT olarak tüm nakliye hizmetlerimizde profesyonel bir ekiple hareket ediyor, her müşterimizi ve her eşyasını değerli görüp en sağlam şekilde yerine ulaştırmaya gayret ediyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmetimizlede taşınacak eşyaların güvenliğini sağlıyoruz.. Müşteri temsilcilerimiz sizlerden gelen her öneriyi, her görüşü önemsemekte, Şikayet konularında gerekli düzenlemeleri yapmakta, müşterisine saygısında asla taviz vermemektedir. Çünkü bir hizmet sektöründe kalıcı olmak iş ahlakını ve müşterinin değerlerini ön planda tutmayı gerektirmektedir.

TUZLA EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMASI

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Tuzla evden eve nakliyat

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Tuzla evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Tuzla evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur.”Her taşınma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Tuzla evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Tuzla, İstanbul ilinin en güneyde bulunan ilçesidir. Türkiye’nin orta derecede kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir. Türkiye’nin en büyük tersanesi ve Türkiye’nin tek Formula 1pisti Tuzla’dadır.

1400 yılında Yıldırım Bayezid tarafından Osmanlı topraklarına katıldı. Tuzla’da yaşayanRumlar, Lozan Anlaşması çerçevesinde Selanik, Kavala ve Drama’dan gelen Türklerle yer değiştirmişlerdir.

1980’lerin sonuna kadar balıkçılık ve çiftçiliğin bir arada sürdürüldüğü Tuzla’da sanayinin gelişmesiyle çiftçilik önemini yitirmiştir. Günümüzde Tuzla, tersanelere de ev sahipliği yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.