TAŞINIRKEN MOBİLYALAR NASIL PAKETLENİR

Ofis ve evlerde bulunan mobilyalar farklı nedenlerden dolayı taşınmaktadır. Ancak sevkiyat sırasında yüzeylere gelen darbeler nedeniyle maddi kayıplar yaşanmaktadır. Bireyler ise, taşınırken mobilyalar nasıl paketlenir? Noktasında araştırmalar gerçekleştirmektedir. Zira doğru bir şekilde yapılan paketleme işlemleri sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenebilmektedir. Bu noktada da nakliyat firmaların uzmanlığı ve tecrübesi ön plana çıkmaktadır. Paketleme işlemleri, firmaların personelleri tarafından yapıldığı için söz konusu personellerin bilgisi ve becerisi oldukça önemlidir. Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenir? Sorusundan ziyade, paketleme işlemlerinde hangi malzemeler kullanılır? Sorusunun araştırılması gerekmektedir. Zira her ambalaj malzemesinin göstermiş olduğu sağlamlık ve dayanıklılık farklıdır. Bu nedenle de eşyalara uygun naylonların veya par pat poşetlerinin kullanılması gerekmektedir.

Taşınırken Mobilyalar Nasıl Paketlenir?

Mobilyalar, hassas kullanımlara uygun olan malzemelerden üretilmektedir. Özellikle de ahşap yüzeyler, en ufak bir darbede çizilebilmekte ve kırılabilmektedir. Bu nedenle de paketleme işlemlerine ciddi bir özen gösterilmesi gerekmektedir. Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenir? Sorusunun cevabı ise, uzman personellerde saklıdır. Nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, ambalajlama çalışmalarında birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonları kullanmaktadır. Öncellikle tüm yüzeyler destek malzemeleri ile kaplanmakta ve ardından ambalajlanmaktadır. Firmamız tüm mobilyaları en az iki kat olacak bir şekilde sarmalamaktadır. Naylonların birleşim yerlerine ise bant çekilmekte ve sevkiyat sırasında paketlerin açılması engellenmektedir. Tüm ambalajlar, uygulama öncesinde kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından tercih edilen paketler, ahşap, kumaş ve deri yüzeylerde yüzde yüz başarı sağlamaktadır.

Mobilyalara Özel Naylonlar

Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenir? Noktasında tecrübe sahibi olan firmamız, tüm yüzeylere özel ambalajlar temin etmektedir. Yapılan üst düzey paketleme işlemleri sayesinde eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi söz konusu değildir. Firmamız sadece mobilyalara özel olarak üretilmiş olan naylonlar ile paketleme desteği sağlamaktadır. Koltuk başları, kanepelerin arka kısımları ve alt yüzeylerde dahil olmak üzere görünen tüm kısımlar özenle ambalajlanmaktadır. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan ve birinci sınıf kaliteye sahip olan pat pat poşetler, taşıma güvenliğini maksimum bir düzeye getirmektedir. Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenir? Sorusuna bilimsel yöntemler ile yaklaşan firmamız, müşterilerine garantili bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca halılar, çekyatlar ve dolaplarda aynı hassasiyet ile ambalajlanmaktadır.

Ambalajlama Maliyetleri

Firmamızın en büyük avantajı, nakliyat maliyetleri dışında paketleme ve montaj gibi hizmetle için ekstra bir ücret talep etmemesidir. Özellikle de tüm eşyalar ücretsiz bir şekilde ambalajlanmakta ve yeni yaşam alanına getirildiği zaman monte edilmektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile alabilirsiniz. Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenir? Noktasında detaylı araştırma yapmanıza gerek kalmadan tüm eşyalarınızın uzman ekipler tarafından koruma altına alınmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.