Sultangazi Evden Eve Nakliyat

İstanbul Sultangazi Evden Eve Nakliyat – Nakliyat Firmaları

Sultangazi Şube :  0212 202 67 37 | 7 /24 Gsm : 0532 356 62 85

Sultangazi EVDEN EVE NAKLIYAT HİZMETİ

Albayrak Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren Albayrak’ın eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile Albayrak Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Albayrak Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Albayrak Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

, olarak istanbul avrupa yakasında Sultangazi ilçesinde 61 yıllık deneyim ile hizmet vermekteyiz.Sultangazi nakliyat firmaları arasında en iyi nakliyat firması olarak seçilmiş nakliye şirketi olarak Sultangazi halkına %100 hizmet vermekteyiz.Albayrak nakliyat ve depolama Sultangazide kusursuz paketleme ve taşıma kapasitesine sahip özel dizayn araçlarla evden eve nakliyatı neşeli ve mutlu hale getirmektedir.

Sultangazi nakliyat olarak size sunulan hizmetlerimizden sizde yararlanarak mutlu bir taşınma ve eşyalarınızın hasarsız ve tertipli taşınmaya uygun halde transferine sadece bir telefon uzaklığındasınız.Sultangazi / eyüp / yeşilpınar gibi bir çok bölgede hizmet vermekteyiz.Evden eve nakliyat olarak eyüp Sultangazide hizmet vermekteyiz.”her taşınma kendi taşınmamızdır.” anlayışı ile taşımacılık ve depolama alanında kusursuz müşteri potansiyeli sağlayarak Sultangazi de en iyi transfer edici firma olarak şeçildik.Sultangazi evden eve nakliyat başlığı altında kusursuz hizmet sunmaktayız.

Sultangazi evden eve nakliyat

Sultangazi nakliyat

nakliye Sultangazi

Sultangazi evden eve

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.