Şile Evden Eve Nakliyat

NUMARALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNİ TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİNİZ.. :


+90 216 302 07 74|+90 212 202 67 37|+90 532 356 62 85

ŞILE EVDEN EVE NAKLIYAT

Şile evden eve nakliyat, İstanbul Ve Şile merkezli olarak nakliye ve taşımacılık sektöründe başta evden eve nakliyat olmak üzere birçok nakliye hizmetini başarı ile gerçekkleştirmiş, hizmet sonrası müşterinin eleştirdiği ve şikayet ettiği firmalara kaliteli pprofesyonel hizmeti ile dürüst nakliyecilik adına örnek olmuştur. Son yıllarda yaşanan kaliteli taşımacılık hizmetlerinde firmamızın uyguladığı çözümleri diğer firmalara uygulama noktasında yardımcı olması sonucudur.

ŞILE EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMALARI

Şile evden eve nakliyat, hizmeti bugün istanbulun hızlı kentleşmesinde gereksinimi en çok fazla olan hizmet alanlarından birisidir. Bu sebeple bu taleplerin karşılanması yönünde nakliyeyi sağlıklı ve kurumsal olarak dürüst ve ilkeli bir şekilde gerçekleştirmek için, firmaların daha azimli, daha eğitimli ve deneyimli personelşe, dayanıklı ve sağlıklı kaliteli ambalaj malzemelerine ihtiyaç duymaktadır.
Albayrak Nakliyat olarak bugün Şile ilçesinde Şile evden eve nakliye firmaları adı altında hizmet veren yüzlerce firma olmasına karşın, firmamız; bu alanda sektörün tartışılmaz lideri olduğunu müşteri memnuniyeti ve talepleri yönünden iyiden yiye tüm firmalara kabul ettirmiştir.

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat Fiyatları, kalitesine ve verielrn hizmete göre çeşitlilik göstermekte ucuz nakliye hizmetini seçen firmaların uğradıkları zarar hizmet sonrası kendisini iyiden iyiye müşteriye hissettirmektedir.. Şile Nakliyat Olarak hem kaliteli olması, hem ekonomik olması, hemde tüm talepleri karşılaması yönünden firmamız evden eve nakliyat, kurumsal nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetinde tartışmasız liderdir.

ŞILE EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMASI

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Şile evden eve nakliyat

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Şile evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Şile evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur.”Her taşınma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Şile evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Şile evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır taşıma sektöründe yardımcı olmaktayız. Sizlere verdiğimiz değerin yanında sizlerin göstermiş olduğu yoğun ilgi sayesinde gelişmekte ve sürekli yeni kazanımlar elde etmekteyiz. Elit ve kaliteli müşterilerimizin sayesinde kazanmış olduğumuz tecrübelerle, taşımacılık sektörüne öncülük etmekte olan Şile nakliyat büyümeye devam ediyor.

Şile Taşımacılık , gereken tüm belgelerimizin yanında gerekli olan bütün araç gereç firmamızın ekipmanında mevcuttur. Sizlere layık olmaya çalışan firmamız sizlere kaliteyi sunmaktadır. Eşyalarınızın yıpranmaması ve kırılmaması için ambalaj ve paketleme gereçlerimiz mevcut olmakla beraber, bu eşyalarımızın temizlik ve hijyenik bakımları günlük olarak yerine getirilmektedir.

ŞILE EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMALARI

Tecrübemiz ve geniş bilgilerimiz çerçevesinde sizlere en uygun seçeneklerle taşıma imkanı sunmaktayız. Taşıma işleminin stresini ve ağırlığını sizler yaşamadan profesyonel kadromuzla üstesinden geliyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sökülmesi gereken eşyalarınız marangozumuz  eşliğinde sökülür ve yeni evinizde montajı gerçekleştirilir.

Taşıma işleminizi gerçekleştiren personellerimiz sizlere güler yüzle yaklaşır ve sizlerin sorularına en pratik çözümleri bulmaya çalışırlar.

Şile Evden Eve Nakliyat Fiyatları , siz değerli müşterilerimizin özel istekleriyle beraber eşyalarınızın ve gideceği yerin detaylarına göre değişmektedir.

Sizlerde bu kaliteden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz..

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.