Sigortalı Eşya Depolama

SIGORTALI DEPOLAMACILIĞIN KOLAY YOLU..

SİGORTALI EŞYA DEPOLAMA SİGORTALI EV DEPOLAMA FİRMALARI

NUMARALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNİ TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİNİZ.. :

Albayrak Eşya Depolama % 20 indirim ve 199,99TL‘den başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti sunmaktadır.en çok tercih edilen depolama firması

Albayrak nakliyat depolama esnasında mini depo nakliye bedeli 500TL den başlayan fiyatlar la evinize yer açıyor.şimdi sizde iletişim menümüzden firmamızı arayarak erken rezervasyon ayrıcalığıyla indirimli günlerden yararlanın..


+90 216 302 07 74|+90 212 202 67 37|+90 532 356 62 85

Eşyalarınız Artık Evinize Sığmıyor mu ? Kolay Yolunu Bulduk.!

En iyi sigortalı eşya depolama firması

olarak İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde hizmet vermekteyiz.Sigortalı depolama ve sigortalı ev taşıma konularında daima hassasiyet ve %100 müşteri memnuniyeti ile 1955 yılından günümüze sigortalı Eşya depolama hizmeti vermektedir.Sigortalı eşya depolama kapsamı altında ilk kaskolu depolama firmasıyız.

Albayrak Nakliyat “sigortalı ev depolama” sektörünce güven,kalite ve saygı çerçevesinde emin adımlar ile 365 gün durmadan hizmet vermektedir.

Sigortalı eşya depolama alanında da hizmet ağında büyük kapsamlı işler gerçeklerştiren sigortalı depolama firmaları albayrak nakliyat eşyalarınıza eşyaları gibi değer vermektedir.


Depolama Hizmeti

 • Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz.Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.
 • Daha Sonrasında ÖZEL YAPIM KONTEYNIRLARA konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.
 • ALBAYRAK SİGORTALI DEPO NEDEN GÜVENLIDIR?Albayrak Depo’nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Albayrak Depo ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.ALBAYRAK DEPO GÜVENLIDIR ÇÜNKÜ;
  • Albayrak Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
  • Albayrak Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
  • Albayrak Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Yapı Kredi Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)
  • Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.*
  • Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan Albayrak Depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.
   


Atmaya Kıyamadığınız Eşyalarınızı Biz Sizin Yerinize Saklayalım.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.