Sarıyer Evden Eve Nakliyat

ARİYER EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETLERİ FİRMALARİ

0212 202 67 37

0532 487 80 42

2018 – 2019 Yılının en iyi nakliye ve en iyi yükselen nakliye şirketi ödülüne bizleri layık gören tüm müşteri ve meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız..

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT

Sarıyer evden eve nakliyat diye bilinen Türkiye genelinde 81 ile yayılmış şubeleri ilçede birçok nakliyat alanında faaliyet gösteren ve sektöründe lider olan Albayrak Nakliyat bünyesinde hizmetini müşterisi ile buluşturmaktadır. Taşıma sürecinde mobilyalarınızın demonte ve montesini yaparak beyaz eşyalarınızı kurarak size her hizmet için ayrı bir yük ve arayış içine sokmamaktır.

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT ; ZAMANINDA NAKLİYAT

Sarıyer evden eve nakliyat taşıma günü öncesinde nakliye için önemli olan planı hazırlamak adına eşyanızın bulunduğu alana gelip ekspertiz yapıyoruz eşyalarınıza bakıp eşyalarınızın hazırlanma durumunda gerekecek malzemeleri tespit ederek karar veriyoruz. Günümüz teknolojisinde Sarıyer Asansörlü Taşımacılık sektöründe gelişmiş olup bu hizmeti size sunmak amaçlı asansör expertiz yapılmasını ön görüyoruz

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Temiz Nakliyat Saygılı Personel

Çünkü Sarıyer ilçesinde semt yerleri ve sokakları dar olduğu için sıkıntı yaşamayalım düşüncesiyle siz müşterilerin memnuniyeti on plana çıkarmak istedik eğer istekler doğrultusunda ekstra işleminizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz sabah 08.de Adreste olmak şartıyla işe başlanır eşyalarınızı sararak taşımaya hazır duruma getirilir ve katınız yüksek ise asansör ihtiyacı duyulur ve asansörle taşınır asansör sistemine uygun değilse de ekibimizle elle taşımaya yapıp konulduğunu sonra koliler güzel bir şekilde dizayn edilerek yüklenir ve sonra diye eve gidilir indirilir ve göstermiş olduğunuz yerlere mobilya beyaz eşyalarınız kurulur.

Sarıyer evden eve nakliyat olarak bu sektörde şehırler arası şehir içi parça eşya taşıma sehirler arası parca eşya taşıma hizmeti ile taşınacağınız her yere taşıyoruz.

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Sarıyer evden eve nakliyat

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Sarıyer evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Sarıyer evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur.”Her taşınma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Sarıyer evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.