Nakliyat Şirketleri – İstanbul

İstanbul En İyi Nakliyat Şirketi

NAKLİYAT ŞİRKETLERİ

Ürünlerinizin farklı bölgelere götürülmesi için çalışmayı planladığınız nakliye şirketleri tercihlerinde dikkat etmeniz gereken birçok kriter bulunmaktadır. Özellikle de kaliteli ve ekonomik bir hizmet almak için bu kriterlerin göz ardı etmemek gerekir. Nakliyat firmaları, düzenli olarak şehir içi ve şehir dışına hizmet vermektedir. Ancak bazı firmalar, müşterilerini memnun etmek için farklı çalışmalar yapmaktadır. Örneğin fiyat konusunda yüzde 20’lere varan indirimler uygulanmak ve geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlanmaktadır. Nakliye şirketleri her zaman ürün güvenliğini sağlamaya önem verse de, kimi kurumlar bu yönden yetersiz kalmaktadır. Yani tercih aşamasında size sunulan güvenlik önlemlerini detaylı bir şekilde araştırmanız oldukça önemlidir.

nakliyat şirketi

Nakliyat Şirketleri Nasıl Seçilmelidir?

Referans
Çalışmayı düşündüğünüz nakliye firmasının geçmişte yapmış olduğu projeleri inceleyin ve memnuniyet oranlarını araştırın. Özelikle şehir dışı gibi uzun güzergahlar için nasıl bir taşıma yönteminin kullanıldığı noktasında bilgi edinin

Sigorta Durumu
Bazı nakliyat şirketi taşıma sırasında yaşanabilecek kazalar için araçlarını v araçlarda bulunan yüklerini sigorta kapsamına almaktadır. Bu sayede ürünlerinize zarar gelmesi durumunda tüm maddi kayıplarınız şirket tarafından karşılanmaktadır. Çalışmayı düşündüğünüz firmanın sigortalı hizmeti olup olmadığını araştırmanız size büyük avantajlar sağlayabilir.

En Yakın Firma
Evinize veya ofisinize en yakın olan nakliye şirketleri ile iletişime geçmeniz ve bu şirketleri tercih etmeniz daha makuldür. Örneğin proje sırasında veya sonrasında yaşanabilecek sorunlar için bir muhatap bulmak için söz konusu firmanın ofisini ziyaret etmeniz gerekecektir. Ancak size çok bir kurum ile çalışmanız halinde arka plana atılabilir ve yeteri düzeyde ilgi göremeyebilirsiniz.

Araç Modelleri
Yine firma seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli kriterlerden birisi de hizmete sunulan araç modelleridir. Örneğin birkaç parça eşya için koca bir tır tutmak maddi açısından kayıplara neden olabilir. Bu nedenle de nakliye şirketleri bünyesinde bulunan tüm araçları detaylı bir şekilde inceleyin ve size uygun olan taşıtı belirleyin.

Merak ettiğiniz diğer sorular için Albayrak lojistik ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir şekilde eşya analiz hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.