depolama

Kurumsal Taşıma

Albayrak Nakliyat, hastane, okul, banka, özel yada kamu binalarının nakliyesini yapmak sureti İle kurumsal taşımacılıkta yapmaktadır. Taşımacılık yapılmadan önce kesinlikle ekspertiz hizmetinin verilmesi şarttır. Eşiyaların cinsi miktarı gerekli ekipmanlar hazırlanması için ve zaman kaybına verilmemesi için profesyonel ekip tarafından nakliyenin yapılması şarttır.

Kurumsal taşımacılık sırasında verilen hizmetler arasında paketleme hizmeti, asansörlü taşıma hizmeti gibi birçok önemli ve uygulanması şart olan hizmet vardır. Paketleme işlemi ile kurumdaki küçük eşyalar en iyi şekilde paketlenir ve taşımaya uygun bir hale getirilir. Kurumsal taşımacılık hizmetlerindenbir diğeri de asansörlü taşımacılık hizmetidir. Kurumunuzun hangi katta olduğu fark etmeksizin asansörlü taşıma işlemi sayesinde hızlı ve güvenli bir taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Kurumsal Taşımacılık Hizmeti İçin uygun Şartlar

Kurumsal taşıma dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de taşınmak hem sizi yoran hem stres veren hem de zorlu bir iştir fakat en çok dikkat edilmesi gerektiği halde işini muntazam ve düzgün yapmayan ve kaliteli hizmet veremeyen firmalar sayesinde taşımacılık bir kâbus haline gelebilir. Taşınma işini tam anlamıyla kâbusa dönüştüren ve sizi pek çok konuda zarara uğratan bu firmalar sayesinde tüm nakliyat firmalarının bu şekilde olduğunu düşünürsünüz fakat işini iyi ve kaliteli yapan sizi rahatlatarak ve muntazam bir şekilde çalışıp sizi memnun eden firmalarla çalışırsanız. Hem siz memnun kalırsınız hem de rahat bir taşınma süreci yaşarsınız. Tek Parçayı bile taşırken sürekli korkarsınız fakat dediğimiz gibi güvenilir firma ile aksine memnun kalırsınız.

Kurumsal Taşıma İçin profesyonel Ekip..

Taşımacılık hizmeti katiyen baştan savma yapılmamalı, son derece yüksek ölçüde azami dikkat ve özen gerektirdiği kesindir. Kurumsal taşımacılık sektöründe ise çok daha dikkat ve özen gösterilmesi lazım gelmektedir. Çünkü kullanılmakta olan elektronik ve dijital aletlerin kusursuz ve zararsız taşınması için ambalajlamanın da yüklemenin de boşaltılmasının da uzman ve profesyonel kişilerce yapılması lazım gelmektedir.

 

eşya depolama

 

 

eşya depolama fiyatları