Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLIYAT

İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde bulunan Küçükçekmece evden eve ile nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat şirketi siz değerli müşterilerimizin bizi aramasından sonra çalışmaya başlamaktadır. Aramanızın ardından belirtmiş olduğunuz adrese deneyimli personelimizi göndermekteyiz. Personelimiz evinize gelerek taşınacak olan eşyaları paketlemektedir. Paketlemiş olduğumuz eşyaları siz araçlarımıza yükleyerek yeni adresinize doğru yola çıkmaktayız. Yolculuk boyunca güvenilir adreslerden taşımış olduğumuz eşyaları adresinize getirdiğimiz zaman deneyimli ve güvenilir personelimiz ile adresinize taşıyarak yerleştirmekteyiz.
Kaliteli Ve Güvenilir Nakliyatın Adresi Küçükçekmece Nakliyat

İNSANLAR YAPMIŞ OLDUKLARI EV TAŞIMA IŞLEMLERINDE SÜREKLI OLARAK IYI HIZMET BEKLEMEKTEDIRLER. 

Bizler diğer nakliyat şirketlerinden farklı olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak evden eve taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapmış olduğumuz evden eve nakliyat işlerinde bizler Küçükçekmece evden eve nakliyat olarak sürekli olarak müşteri memnuniyeti için uğraşmaktayız. Taşımış olduğumuz eşyaları Avrupa standartlarına taşımakta ve en iyi hizmet için en iyi araçları kullanmaktayız.

Yapmış Olduğumuz Nakliyat İşlerinde En İyi Hizmet

Evden eve nakliye işlerinde taşımış olduğumuz ev eşyalarında sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmekteyiz. Küçükçekmece evden eve nakliyat olarak taşımış olduğumuz ev eşyalarında ev eşyalarını kendi ev eşyamızı taşıyormuş gibi büyük bir dikkat ile taşımaktayız. Paketleme sırasında, araçlarımıza taşıma sırasında, araçlardan indirme sırasında ve eve taşıma sırasında tüm aşamalarda büyük bir dikkat ile çalışmaktayız.  Taşımış olduğumuz ev eşyaları sonucunda kesimlikle eşyalarınıza hiçbir sorun gelmemekte ve eşyalarınıza sağlam bir şekilde teslim etmekteyiz. 

Küçükçekmece adının kaynağı konusunda, tarihçiler arasında değişik görüşler mevcuttur. Hakkı Raif Ayyıldız bir yazısında; bölgenin Küçükçekmece adını almasını şöyle anlatmaktadır: “Batağa gayet kalın kazıklar çakılmış ve aralarına halatlar gerilmiştir. Yolcular büyük bir sala dolar, salcılar da salı çeke çeke kanalın öte yakasına yüzdürüp götürürlerdi; bunlardan ötürüdür ki, iki gölün geçitlerine “Küçükçekmece” ve “Büyükçekmece” adları verilmiştir.

“Çekme” adı, bu bölgede olan çöküntülere bağlanmaktaysa da, gerçeğe en yakın varsayımın, göle giren balıkları tutmak için kanala konmuş olan ve yukarı çekilerek açılan kafesli setlerden dolayı verilmiş olduğu söylenebilir. Kaldı ki, eski Osmanlı Vakıf defterlerinde de bölge “Çekmek-i Küçük”olarak anılmaktadır. Öte yandan “küçük” olarak adlandırılan göl, gerçekte “büyük” olarak adlandırılandan daha büyüktür. Adlandırmadaki bu terslik, göller üzerindeki köprülerin uzunluğuna da bağlanabilir.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.