Kartal Evden Eve Nakliyat

NUMARALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNİ TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİNİZ.. :


+90 216 302 07 74|+90 212 202 67 37|+90 532 356 62 85

KARTAL EVDEN EVE NAKLIYAT

Kartal sınırları içerisinde, bir nakliye ihtiyacınız meydana gelmiş ise, etraflıca araştırma yapabilirsiniz. Ancak yapacağınız araştırma ne kadar detaylı olur ise olsun, karşılaşacağınız en kaliteli firmanın bizim olduğumuz sonucuna ulaşacağınız kesindir. Taşımacılık sektöründe, işletmemiz haricinde bu kadar iddialı söylemde bulunabilen başka bir firma ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bu iddialı söylememizin en büyük nedeni ise, Kartal Evden Eve Nakliyat işlemlerimiz neticesinde müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkilerdir. Nakliye anlayışını insana ve insanın maddi varlıklarına verilen bir değer olarak gören ve taşımacılığı, nakliye hizmeti sunumu olarak bu anlam doğrultusunda ifade eden işletmemiz, sektörün vazgeçilmez firmasıdır. Memnuniyetleriniz referanslarımız olarak çalışma azmimizi her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktadır.

KARTAL EVDEN EVE NAKLIYAT HIZMETLERI SUNUM ŞEKLI

Kartal evden eve nakliyat hizmetleri sunumu ifadesinin başlıklar halinde incelemek gerekir ise, bu başlıklar kısaca şu şekilde sıralanabilir. Keşif çalışmasının yerine getirilmesi, eşya cins ve miktarlarının belirlenmesi, talep edilir ise söküm ve kurulum işlemlerinin alınacak müşteri kararlar sonucunda saptanması. Tüm eşya gruplarının yapılarına uygun nitelikteki ambalaj malzemeleri ile kaplanması, uygun nitelikli ambalaj malzemelerinin belirlenmesi, eşyaların belirtilen esaslar dahilinde uygun yükleme işlemleri ya da yardımcı araç ve gereçleri kullanarak araç içerisinde istiflenmesi. Tüm aşamalarının eşyaların boşaltılması ve yerine konulması işlemlerinde tekrar edilmesi.

Kartal Evden Eve Nakliyat Farkı

Kartal’da bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm nakliyat hizmetleri sunumu, her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmıştır. Hizmetlerde ana prensibimiz, nakliye hizmeti eşittir müşteri memnuniyeti olarak ifade edilmektedir. Garantili taşımacılığı sektöre kazandıran ve sigorta hizmetini sektöre tanıtan firma olma özelliğimiz, Kartal Evden Eve Nakliyat farkı ibaresinin doğmasına neden olmuş en büyük etkendir.

KARTAL EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMASI

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Kartal evden eve nakliyat

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Kartal evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Kartal evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur.”Her taşınma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Kartal evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Kartalİstanbul‘un Anadolu yakasındaMarmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası‘nın güney batısında yer alan, 2008 sayımına göre 501,209 (TÜİK) ve mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıdaMaltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

blank
evden eve nakliyat

Üsküdar Eşya Depolama

Üsküdar ‘da Depolamacılığın Kolay Yolu… Albayrak Eşya Depolama % 20 indirim ve 199,99TL‘den başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama

Daha Fazla
Whatsapp üzerinden bize yazın.