Kağıthane Evden Eve Nakliyat

KAĞITHANE EVDEN EVE NAKLIYAT

Kağıthane Evden Eve Nakliyat, 1956 yılında istanbul merkezli başladığı nakliye hizmet sektöründe, evden eve nakliyat firmaları arasında, müşterisine, müşterisinin eşyasını taşıma sırrasında ahlaklı hizmet yürüterek verdiği hizmetle saygılı bir şekilde gerçekleştirerek bugün sektöre öncü ve yön veren firma olmuştur. Kağıthane Evden eve nakliyather nakliye firmasının hizmet verirken çok büyük özveri göstermesi gereken ciddi bir iştir. Bu hizmetin gerçekleşme aşamasında iyi bir hizmet planı oluşturulmalı, taşımanın gerçekleştirme aşaması bu plan dahilinde titizlikle uygulanarak yapılmalıdır.

KAĞITHANE EVDEN EVE NAKLIYAT

Evden Eve Nakliyat sektöründe hızlı bir gelişme yaşanmakta, hergün makliye firmaları açılmakta, rekabet artmakta bu rekabet fiyatları düşürererk kaliteden kısarak müşteriyi kazanma yoluna giden firmaların müşteriyi mağdur etmesine sebep olmakta, sektör müşteri için korkulur hale gelmektedir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat firmamızın çalışma prensipleri aslında diğer firmalar gibi müşteri güven ve memnuniyeti %100 sağlamak olmakla beraber bunu sözde değil hizmetle kanıtlamaktır. Bu sebeple hizmetin güvende yapılabilmesi, müşterinin eşyasının eski evinden yada işyerinden alınıp, yeni işyerine hasarsız ve en ufak zarar vermeden taşınması için hizmetin önceden bir plan dahilinde hazırlanması, bu plan dahilinde rapor tutulması, bu raporun müşteriye sunulması ve hizmet aşamasına geçmeden önce müşterinin taleplerininde kayda alınması ve o ilkelere dikkat edilmesi şarttır.

İstanbul Kağıthane Evden Eve Nakliyat – Nakliyat Firmaları

Kağıthane Şube :  0212 202 67 37 | 7 /24 Gsm : 0532 356 62 85

Kağıthane EVDEN EVE NAKLIYAT HİZMETİ

Albayrak Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren Albayrak’ın eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile Albayrak Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Albayrak Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Albayrak Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

, olarak istanbul avrupa yakasında Kağıthane ilçesinde 61 yıllık deneyim ile hizmet vermekteyiz.Kağıthane nakliyat firmaları arasında en iyi nakliyat firması olarak seçilmiş nakliye şirketi olarak Kağıthane halkına %100 hizmet vermekteyiz.Albayrak nakliyat ve depolama Kağıthanede kusursuz paketleme ve taşıma kapasitesine sahip özel dizayn araçlarla evden eve nakliyatı neşeli ve mutlu hale getirmektedir.

Kağıthane nakliyat olarak size sunulan hizmetlerimizden sizde yararlanarak mutlu bir taşınma ve eşyalarınızın hasarsız ve tertipli taşınmaya uygun halde transferine sadece bir telefon uzaklığındasınız.Kağıthane / eyüp / yeşilpınar gibi bir çok bölgede hizmet vermekteyiz.Evden eve nakliyat olarak eyüp Kağıthanede hizmet vermekteyiz.”her taşınma kendi taşınmamızdır.” anlayışı ile taşımacılık ve depolama alanında kusursuz müşteri potansiyeli sağlayarak Kağıthane de en iyi transfer edici firma olarak şeçildik.Kağıthane evden eve nakliyat başlığı altında kusursuz hizmet sunmaktayız.

Kağıthane evden eve nakliyat

Kağıthane nakliyat

nakliye Kağıthane

Kağıthane evden eve

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.