İstanbul Hamal

Hamal Çağır

İşi Bilen ve akıllı hamal
İstanbul hamal
istanbul hamal

Bilindiği gibi hamal heran lazım olabilecek bir hizmettir.Firmamız güvenilir ve işi bilen hamal kadrosu ile sizlere yardımcı olabilmek için en iyi hamal istanbul bölgelerinde hizmet verkemtedir.İstanbulda günümüzde ;
Market Malzemeleri
Tır Yükleme Boşaltma Işleri
Inşaat Malzemeleri Yükleme ve indirme
Mutfak Malzemeleri Taşıması
Büro Eşyası Ofis Eşyası Taşıması
gibi konularda sizlere yardımcı olacak hamal temn etmektedir.Fiyatlar en uygun rakamlarda hizmet vermek için sabit kılınmıştır.İstanbulda hamal bulmak çok kolay lakin taşıyıcı hamalın efendiliği işi bilişi çevrenizde çalışma durumunda tavırları bile artık çok önemlidir.İstanbul hamal sektöründe bunu disiplinli ve kurumsal bir kimlik ile sizlere işi bilen ve akıllı hammal gönderiyoruz.

Ev Taşıma işine Hammal mı lazım ? İşte tam bu noktada paketleme, istif ve diğer hizmetleri becerisi ile bunu sorunsuz bir şekilde uygulayan hamal ekibimiz ile sizleri yükünüzden kurtarıyoruz.

Tır yükleme ve İndirme için Hamal mı lazım ? Bu alanda da sizlere yardımcı olabilecek tecrübeli hamal temin ederek sizleri sıkıntıdan kurtarım yükünüzü rahatlıkla taşımanıza yardımcı oluyoruz

İnşaat malzemeleri için mi hamal lazım ? İstanbul hammal ile inşaat atıkları veya inşaata gelen malzemelerinizi katlaraçıkartıp istenilen düzende istiflemeleri yapan inşaat hamalları ile hamal aramaya son.

Daha Önce Ev Taşıma tecrübesi olmayan müşterilerimiz Evindeki Eşyaların az sayıdada oluğunu ve 2 Kişinin Taşıyabileceğini Düşünüyor. Ev Taşıma İşi Ağır Bir İş Olduğundan Kalabalık Bir Ekiple Gidilerek Kısa Zaman İçinde Bitirilmesi Gereken Bir İştir. Bu Yüzden: Biz Müşterilerimize Taşınacak Eşyanın Durumunu, Evin Büyüklüğünü ,Merdivenlerin Yapısını, Kat Sayısını vb. teknik bilgileri Soruyoruz. Buna İstinaden Eleman Sayısını Belirliyoruz. Ancak Müşteriler ilk Etapta Günlük Hamal Fiyatlarını Sormaktadır. Şunu da Belirteyim Günlük Hamal Fiyatı Diye Birşey Yoktur. Günlük İşçi Çalıştırma İşi Ev Taşıma İşinde Olmaz. Ancak Tarla vb. İşler İçin Günlük Eleman Araya Bilirsiniz.Hamal Fiyatları İşin Eşyanın Durumuna Göre Değişmektedir. Çünkü Ev Taşıma İşi: Profesyonellik Ve Beceri Gerektiren Bir İştir. Standart 2+1 Evi Taşımak İçin Evde ki Toparlanacak Küçük Ev Eşyanızı Toparlayıp Kolilenecek Eşyalarınızı Koliledikden Sonra 4 Hamal Personele İhtiyaç Vardır. Kolilenecek Ve Toparlanacak Mutfak Eşyası vb. Tarafımızca Hamal Personeller Tarafından Yapılmasını İstiyorsanız.Bu Sayı 5 Kişiye Çıkar. Bu Sayı Her Oda Sayısının Artmasıyla Artar Yani 3+1 Evin Taşınması İçin toplamalı Ev İçin 6 Normal Sadece Taşıma İçin 5 Kişiye İhtiyaç Duyulur. Araçlı Ve Araçsız Ev Taşıma İşlemlerinide Yapmaktayız. Araçsız Hizmetlerimiz :Şehir Dışından Gelen Ev Eşyalarınızın İndirlip , Taşınacağınız Binaya Çıkarılması , Kurulmasıdır. Şehir Dışına Gidecek Ev Eşyalarınızın Sökülüp Nakliye Aracına Yüklenmesi yapmaktayız.Aynı Bina İçinde Başka Bir Daireye Taşınma Söz Konusu Olduğunda veya Aynı Site İçerisinde Başka Bir Binaya Taşınma İşleminde Araca Gerek Duyulmamaktadır. Hamal İstanbul Firmamız Araçlı Ev Taşıma Yani Evden eve Nakliyat İşlerinide En Güzel Şekilde Ve Uygun Fiyatlara Yapmaktadır.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.