Albayrak Nakliyat'a Hoşgeldiniz..

62 yıllık deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz.
Albayrak İstanbul evden eve nakliyat faliyeterinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.İstanbul Albayrak nakliyat ev ofis ve hatta değerli olacak tüm eşyalarınızı büyük bir özen ve titizlikle taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor.Albayrak evden eve nakliyat hizmetlerinde gelecek odaklı çalışmalarda bulunur ve kesinlikle sigortasız ve kaskosuz bir taşınma sürecinde bulunmamakta ve bunun ile birlikte kesinlikle yabancı personel çalıştırmamaktadır.
Evden eve nakliyatEşya Depolama ve diğer taşınmaya dair tüm işlermlerinizi kolaylaştırmak açısından albayrak nakliyat taşınma sürecinizi nasıl kolaylaştırır ? Albayrak nakliyat ile yapacağınız görüşmelerde belirtmiş olduğunuz malzeme ve diğer bilgiler doğrultusunda sizlere en uygun taşıma fiyatı sunulur.Sunulan bu fiyatlar sabit bir durum kazanması için firmamızın ücretsiz expertix hizmetleri ile yerinde keşif ve sözleşme için Albayrak nakliyat expertiz ekibi tarafından ziyaret edilirsiniz.Sigortalı nakliyat işlemi için firmamıza bırakacağınız TÜRKİYE CUMHURUYETİ ibareli T.C no bilgilerinizi şirketimiz ile yapacağınız anlaşmada bırakmak olacaktır.AXA ve HDİ SİGORTA ortaklığı ile eşyalarınız değerinde sigortalanır ve evden eve nakliyat işlemi için güvenli bir yol oluşur.
Firmamızı farklı kılan özelliklerden siz değerli müşterilerimize kısaca bahsetmek isteriz ; Albayrak Nakliyat İstanbul içerisinde veya istanbul dışı taşınma işlemlerinde sigortasız ve özel taşıma kaskosu yaptırmadan sevkiyat'ta bulunmaz.Sizlere en iyi nakliye hizmetini sunabilmek için expertiz hizmeti ile kafanızda soru işareti bırakmaz.İstanbul evden eve nakliyat sürecinde yabancı uyruklu toplama eleman çalıştırmaz ve her bir çalışanı Albayrak çatısı altında minimum 7 yıl emek vermiş personel alt yapısı ile evden eve nakliyat ta hizmet vermektedir.Nakliye şirketleri
Albayrak evden eve nakliyat firmamız İstanbul Kadıköy,Beylikdüzü,Sarıyer,Pendik,Tuzla,Ataşehir gibi semtlerde şubelerimiz bulunmaktadır.Albayrak nakliyat her geçen gün hizmetini bir üste taşımak için, her an hizmet potansiyel artışı için uğraşma mücadelesi içinde rol almaktadır. Siz müşterilerimiz için, elimizden gelenin fazlasıyla hizmet olarak sunmaya hazırız.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

İrili Ufaklı Araçlarımız ile A' noktasından B' noktasına yapılan nakliyenin güvenilir ve sigortalı transfer işlemi sunmaktayız.

Ayrıntılı Detay  
evden eve nakliyat

Depolama

Toplamı 1200 m2 olan depolama tesislerimiz de her biri ayrı ayrı bölgelerde bulunan depolama ünitelerinde eşyalarınızı saklıyoruz.

Ayrıntılı Detay  
evden eve nakliyat

Eşya Ambalajlama

Uzman Ekimiz tarafından tüm eşyalarınız A'dan Z'ye Kullanılmamış köpüklü cıtcıtlar ile profesyonelce paketlenir.

Ayrıntılı Detay  

Neden Albayrak Nakliyat ?

Albayrak Nakliyat 1955 Yılından bugüne dürüst ve çevik alt yapısı ile türkiyenin en iyi 3 nakliye firması arasında yer almaktadır.
1200m2 alanlarda 1982 'den Günümüze Kusursuz ve sigortalı eşya depolama'da ortak çözüm noktanız..

  • Çünkü sizin için değerli olan şey bizim için de değerlidir.
  • Çünkü mutlu bir müşteri, gelecekte mutlu müşteriler demektir.
  • Çünkü eşyaya gösterdiğimiz özenin temelinde insana verdiğimiz değer yatar.
  • Çünkü siz bizim için değerlisiniz.
  • Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.
  • Çünkü biz bu işi biliyoruz.
EV TAŞINMASI NEDİR ?

Ev taşıması Aslında insan oğlunun varoluşundan bu yana sürekli bir yer değiştirme sürecidir.Biz bu sürece evden eve nakliyat olarak adlandırma da bulunmuş ve bu süreci kolay kılmak için vargücümüz ile çalışıyor ve sürekli müşteri memnuniyeti odaklı sınırlarımızı genişletiyoruz.İstanbul Albayrak Nakliye ev taşıma işlemini kısaca özetlemek gerekirse A noktasından B noktasına en ufak hasar ile gerçekleştirme işlemidir.Peki bu işlem nasıl çalışır nelere dikkat edilmelidir.Evden eve taşımacılık işleminde nakliyat şirketi albayrak firması ev içerinde bulunan cam eşyaları,mobilya aksamlarını,giyim eşyalarını ve elektronik eşyalarınızı A'dan Z'ye paketleme hizmeti sunuyor.Sertifikalı marangozcumuz,elektrikçimiz ve tesisatçımız ile sorunsuz bir taşımacılık için en iyi ekip ve ekipman ile evden eve nakliye sürecinde %0 hasar ile sizleri yeni evinize veya ofisinize taşıyoruz.

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) kullanılmamış karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız.Sıfır beyaz graft kağıt kullanmaktayız ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken hijyenik olabilecek malzemeler kulanmaktayız.

 Özel Mobilyalar: Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek ambalajlanarak numaralandırlır. Yeni adresinizde bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz bölgelere tekrar montaj işlemi yapılır.Mobilyalarınız; Çift kat hava ile sıkıştırılmış baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Özel Askılık Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.kesinlikle Tek kullanımlık mini karton dolaplar göndermekteyiz.

Dijital Elektronik Eşyalar: Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır.

Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar ve yataklar ve bu tarz iz bırakacak malzemeler  taşınırken taşıyan firma ve personel işin ustası değil ise bu büyük bir ize yol açar.Koltuklarınızda leke ve ip izleri bunların en büyük örnekleridir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.ve streş film kullanarak leke bırakcak faktörleri ortadan kaldırıp karton kılıflarda taşıyoruz buda ip izinin oluşumuna engel olmaktadır.

 Uzman Personellerimiz: en hassas noktalardan bir tanesi de çalışan personeldir.İstanbul Albayrak Nakliyat personelleri işi ev,ofis ve diğer taşıma hizmetlerimiz olan işlemleri yapabilecek yeteneğe sahiptir.Taşınma sürecinde çalışan personelin tavrı ve duruşu çok önemlidir;Aile ortamında ve ya önemli bir taşınmalarda ailenize veya çevrenize saygılı ve sempatik bir duruş sergilemelidir.Albayrak nakliyat şirketleri

Kaskolu ve Sigortalı Taşımacılık Neden Önemlidir ?

Kaskolu istanbul evden eve nakliyat firmaları kullanmanız gerekecektir. Son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan konulardan biri olan evden eve taşıma işleri, kalite ve güvenilirlik açısından da son derece  önemlidir. Taşıma sırasında oluşacak sorunlardan en az kayıpla kurtulmak için en iyi evden eve nakliyat firmaları ile çalışmak gerekmektedir. Evden eve taşımacılıkta eşyaların korunurluğu, güvenliği ve taşıma esnasında doğacak zararların teminatı açısından  çalışılan firma çok önemlidir.nakliyat  firmaları açısından ölçüm yapacak olursak, semt olarak daha zor olması itibariyle çalışılan firmanın çok güvenilir ve kaliteli hizmet sunması gerekmektedir. Taşıma işlemlerinin sorunsuz ve eksiksiz tamamlanması ve hizmetin en üst kalitede sunulmasını istiyorsanız albayrak nakliye firması ile çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Nakliyat firmaları arasında hizmet bakımından en göze çarpan ve en teknolojik aletlerle çalışma yürüten kaliteli bir firmadır.

Eşya Taşımak Kolay İş Değildir,Bu Yüzden Albayrak Nakliyat Firması İstanbul'da Tek Kaskolu Nakliyat Hizmeti Sunan Tek Firmadır !

Taşıma işlemlerinin zorluğu, taşıma sırasında doğacak kazalar ve değerli eşyalarınızın kırılması, yıpranması veyahut bozulması gibi sorunların taşıma başlamadan önce özel malzemeler ile koruma altına alınarak, taşıma sırasında ince ve titiz bir çalışma ile sorunsuz bir şekilde hallolmasına yardımcı olur. 

evden eve

Her Taşınma Kendi Taşınmamızdır ;

18 kişilik profesyonel ekibimiz ile en ufak eşyalarınız dahi güvenle paketlenir ve araçlarımıza yerleştirilerek varış noktasına ulaştırılır.Albayrak Nakliyat taşınma aşamasında evden eve nakliyat hizmetini hasarsız ve sorunsuz müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmektedir.

Albayrak Nakliyat Ltd.Şti

nakliyat

Zamanında Teslimat Garantisi

Albayrak nakliyat size söz verdiği gibi, taşımacılık işlemlerini zamanında ve eksiksiz yapar; Zaman bizim için değerlidir.Çünkü eşyalarınız bizim için değerli..

Albayrak Nakliyat Ltd.Şti

evden eve nakliyat firmaları

20 Yıllık Personel Tecrübesi

Albayrak Nakliyat Her Bir çalışanının 10 - 15 ve 20 Yılını dolduran personellerden oluşan ekibiyle sizlere taşınmayı eğlenceli hale getiriyor.Ev ofis ve değerli tüm eşyalarınız acemi ve bu işe dün başlayan kişi ve kuruluşlara yaptırılmayacak kadar hassassiyet deneyim gerektiren bir hizmettir.

Albayrak Nakliyat Ltd.Şti

evden eve nakliyat ücreti

Sigortalı Nakliyat

Hiç bir eşyanızı kolay kazanarak almadığınızı biliyoruz bu yüzden eşyanıza eşyamız gibi özenle taşıma işlemi uygulayarak TÜRKİYE'DE NAKLİYAT SEKTÖRÜ ARASINDA İLK KASKOLU NAKLİYAT FİRMASI OLARAK size sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Albayrak Nakliyat Ltd.Şti

Mutlu Müşterilerimiz ;

Beren SAAT , Kıvanç TATLITUĞ , Çağatay ULUSOY, Caner ERKİN , Burak ÖZÇİVİT ve daha birçok ünlü isimle çalışmalarımız devam etmektedir.

Türkiye'nin En Büyük Taşımacılık Şirketinden, En Güçlü Referans Listesi 
Bizim Yanımızda Her Zaman Yeriniz Hazır, 
Sizi de Bekleriz
!


7Kıtaya kesintisiz Hizmet
81İlimize Nakliyat Hizmeti
1200m2 Alanda Eşya Depolama
"Sorumluluk Taşır."