Evden Eve

Evden Eve – Nakliyat Firmaları

Evden Eve Şube :  0212 202 67 37 | 7 /24 Gsm : 0532 356 62 85

EVDEN EVE HİZMETİ

Albayrak Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren Albayrak’ın eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile Albayrak Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Albayrak Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Albayrak Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

, olarak istanbul avrupa yakasında Evden Eve ilçesinde 61 yıllık deneyim ile hizmet vermekteyiz.Evden Eve nakliyat firmaları arasında en iyi nakliyat firması olarak seçilmiş nakliye şirketi olarak Evden Eve halkına %100 hizmet vermekteyiz.Albayrak nakliyat ve depolama Evden Evede kusursuz paketleme ve taşıma kapasitesine sahip özel dizayn araçlarla evden eve nakliyatı neşeli ve mutlu hale getirmektedir.

evden eve olarak size sunulan hizmetlerimizden sizde yararlanarak mutlu bir taşınma ve eşyalarınızın hasarsız ve tertipli taşınmaya uygun halde transferine sadece bir telefon uzaklığındasınız.Evden Eve / eyüp / yeşilpınar gibi bir çok bölgede hizmet vermekteyiz.Evden eve nakliyat olarak eyüp Evden Evede hizmet vermekteyiz.”her taşınma kendi taşınmamızdır.” anlayışı ile taşımacılık ve depolama alanında kusursuz müşteri potansiyeli sağlayarak Evden Eve de en iyi transfer edici firma olarak şeçildik evden eve başlığı altında kusursuz hizmet sunmaktayız.

evden eve

Evden Eve

nakliye evden eve

evden eve

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.