Evden Eve Nakliyat Ücretleri

İstanbul evden eve nakliyat fiyat listesi

Evden eve kamyon veya sadece kamyonet fiyatı : 400 TL den başlayan minimum fiyatıdır.Expertiz yapıldıktan sonra sabit fiyat tabanı belirlenmektedir.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri 1

Evden eve nakliyat eşyaların taşınması ve yeni evden kurulumu fiyatı : 2100 TL den başlayan fiyatlar ile Expertiz sonrası sabit fiyat tabanı belirlenmektedir.

PAKET EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ – FİYATLAR LİSTESİ

1.Paket Nakliye Fiyatı400TL (Nakliye Aracı fiyatıdır.8 km sınırı vardır.sadece şöför olacaktır.)

2.Paket Nakliyat Fiyatı : 800 TL (Eşyaların Taşınması ve nakliye aracı 20 m3 araç 3 personel ambalaj ve paket yoktur.8 km sınırı vardır.)

3. Paket Nakliyat Fiyatı : 1200 TL (Eşyaların Taşınması nakliye aracı 40 m3 4 Personel Ambalajlama dahildir.(marangozcu, elektrikçi, tesisatçı bulunmaktadır.) 13 Km sınırı vardır.)

4.Paket Lüx Taşımacılık Anahtar Teslim: 2400 TL  (Bu paketimiz de anahtar teslim taşıma yapılmakta olup  50 m3 3 Araç ve 6 kişilik personel dahildir.(marangozcu, elektrikçi, tesisatçı bulunmaktadır.) sigortalı bir nakliyat hizmeti)

Vip Nakliyat Fiyatı : 2000 TL ( Nakliyat sigortası nakliye personeli (marangozcu, elektrikçi, tesisatçı bulunmaktadır.) nakliyat aracı anahtar teslim taşımacılık fiyatıdır.)

NOT :  Firmamız tarafından verilen azami fiyatlar standart 2+1 daireler (70m2) bazında belirlenmekte olup paylaşılmıştır.ücretsiz yapılan ön keşifler sonrası expertizler tarafından eşyalarınıza en uygun  paket belirlenip hizmet aşamasına geçilmektedir.

Albayrak alanında uzman kuruluş olan firmamız İstanbul lokasyonun’da en iyi nakliyat hizmetini vermektedir.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

blank
Genel

Ulusoy Nakliyat

Eksperlerimiz hizmetinizde. En yüksek teminatlarla çağdaş sigortacılık anlayışı ile eşyalarınız Ulusoy güvencesi altında. Ulusoy hem araçlarının, hem çalışanlarının hijyenine gösterdiği

Daha Fazla
blank
Genel

Tuzcuoğlu Nakliyat

Tuzcuoğlu Ailesinin o zamanki reisi Tuzcuzade Ahmet Bey, Konya’da tuz ticareti ve nakliyesiyle iştigal etmektedir. Aile I. Dünya Savaşı sonrası

Daha Fazla

ÜSKÜDAR UCUZ NAKLİYAT

Nakliyat fiyatlarında ki artış, müşteriler için ciddi bir sorun haline dönüşmektedir. Özellikle de ev taşıma maliyetlerinin yükselmesi ile birlikte firmalardan

Daha Fazla
Whatsapp üzerinden bize yazın.