Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

NUMARALARIMIZDAN HERHANGİ BİRİNİ TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİNİZ.. :


+90 216 302 07 74|+90 212 202 67 37|+90 532 487 80 42

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLIYAT

Bayrampaşa kentleşme sürecinde kendini yeni toparlayan bir yer. Bu yüzden oldukça fazla taşınma olanağı olan bu semt size uzak gelmesin. Modern yaşamın en ince ayrıntısına kadar her şeyi içinde toplayan mükemmel evlerde sizde hemen oturabilirsiniz. Sizin için erişimi kolay ve hızlı bir taşınma firması olan Bayrampaşa evden eve nakliyat adreslerinizi bekliyor. İstanbul`un hemen her semtinden gelebilecek evleriniz için bizi arayın gözünüzde büyüyen taşınma stresinizi üzerinizden atarak sorumluluğu bize yükleyebilirsiniz. 

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLIYAT, EXPER HIZMETIMIZLE GÜVENLI TAŞIMACILIK YAPARIZ

Her taşıma işinde olması gereken exper hizmeti bizimle daha farklı bir anlam kazanır. Exper eşyalarınızın gerek sayılarak gerekse adlandırılarak toparlanmasıdır. Uzman experlerimiz eşliğinde yapılan çalışma ile size özel olan bütün kıymetli eşyalarınızda Bayrampaşa evden eve nakliyat için de değer kazanır. Diğer taşıma firmaları arasında bizi farklı kılan en mükemmel yanımız olarak görebileceğiniz bu hizmetimiz bize güvenmenizin gerekçesi olacak.

Bayrampaşa Nakliyat, Yol Güzergahını Net Olarak Biliriz

Kentleşmeyi yeni tamamlayan semtler için yol güzergahı İstanbul gibi büyük bir kentte neredeyse sıfırdır. Bu yüzden yol tayinini en hızlı yapan Bayrampaşa evden eve nakliyat işlerinize zamanında dönmenizin teminatını verir. Deneyimli şoförlerimiz işinin hassasiyetinin farkında olduğu için sizi en güvenilir yollardan taşır. Her firmanın veremeyeceği zamanı hızlı kullanma gerekliliğini ancak bizim firmamız ile tanıyabilirsiniz. Bizimle iş yapmak sizi avantajlı kılar.

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLIYAT FIRMASI

başta olmak üzere diğer tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Bayrampaşa evden eve nakliyat

daia müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güleryüzlü ekimiz ile taşınmanız mutluluğa dönüşsün şimdi sizde yukarıda ki numaralardan arayarak Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetinden şimdi faydalanın..

Bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları arasında rakisiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur.”Her taşınma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Bayrampaşa evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bayrampaşa nakliyat

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat 2
Bayrampaşa eve nakliyat

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.