Avrupa Yakası Eşya Depolama

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında Depolamacılığın Kolay Yolu…

Albayrak Eşya Depolama % 20 indirim ve 199,99TL‘den başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti sunmaktadır.en çok tercih edilen depolama firması

Albayrak nakliyat depolama esnasında mini depo nakliye bedeli 500TL den başlayan fiyatlar la evinize yer açıyor.şimdi sizde iletişim menümüzden firmamızı arayarak erken rezervasyon ayrıcalığıyla indirimli günlerden yararlanın..

Anadolu ve Avrupa yakasında depolama hizmeti veren firmamız depolama ve nakliyat hizmeti ile ortak çözüm noktanız.Albayrak Depolama Ltd.Şti 1955’den Günümüze kadar sorunsuz ve güleryüzlü hizmetiyle daima ” BİR MÜŞTERİ BİN MÜŞTERİ ” anlayışıyla hizmet vermektedir.

Siz Eşya Listenizi belirleyin experlerimizin eşyanızı ziyaret ederk daha detaylı ve uzman bir çözüm ile nasıl bir taşınma argoritması ile depolama yapılabileceğini belirler.

Depolama esnasında yapmanız gereken bizi depolama tarihinden 4-5 iş günü içerisinde bilgilendirip ön randövüde bulunmanızdır.

Anadolu ve Avrupa yakası depolama’da en iyi ev ofis depolamasında altın taşımacılık ödülünü firmamıza laik gören tüm halkımıza teşekkür ederiz..

Bizi bu zamana kadar tercih eden müşterileri ve önerilerini görmek istemezmisiniz.lütfen tıklayınız.

Depolama Hizmeti

 • Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz.Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.
 • Daha Sonrasında ÖZEL YAPIM KONTEYNIRLARA konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.
 • ALBAYRAK DEPO NEDEN GÜVENLIDIR?Albayrak Depo’nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Albayrak Depo ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.ALBAYRAK DEPO GÜVENLIDIR ÇÜNKÜ;
  • Albayrak Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
  • Albayrak Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
  • Albayrak Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Yapı Kredi Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)
  • Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.*
  • Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan Albayrak Depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.
Avrupa Yakası Eşya Depolama 1

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.