Albayrak Nakliyat

Albayraklar Nakliyat A.Ş


Albayraklar Nakliyat  1955’den  Bügüne” %100″ müşteri memnuniyeti & Potansiyeli ile Evden Eve Nakliyat & Depolama & Ambalajlama & Dağıtım vb. konularda yapmış olduğu hizmet doğrultusunda Siz Değerli Müşterilerine Hizmet sunarak mağduriyeti “%0” İndirmektedir.
Size Sadece Bir Telefon Uzaklığınızdayız…

Albayraklar evden eve nakliyat geçmişten geleceğe giden profesyonel yolda kusursuz nakliye ve depolama hizmetini sürdürmektedir.Evinizi Değil;Evimizi Taşıyoruz…

Albayraklar Nakliyat A.Ş Görüşüyle; Biz Hassas Çalışırız;Çünkü Eşyalarınız Kendi Eşyalarımız Gibi Görürüz.albayraklar evden eve nakliyat firması, evinizi değil evimizi taşıyoruz sloganı ile taşımacılık sektöründe yoluna devam etmektedir. Nakliyat talepleriniz için modern çözümler sunmaktayız. albayraklar Nakliyat sürekli kendini yenileyerek iş geliştirme konusunda sektöründe fark yaratmaktadır. 

Nakliye sürecindeki inceleme ve keşif işlemlerinde müşteriyi bilgilendirerek zaman ve fiyat sunumu yapmaktadır. Eşyaların taşınması konusunda prensip sahibi, sektöründe yetişmiş elemanları ile gerekli müdahaleyi gerçekleştirmektedir.

ŞEHIRLERARASI NAKLIYAT

Şehirlerarası nakliyat, taşımacılık ihtiyacınız için albayraklar Nakliyat firması kendini kanıtlamış ve müşterilerinin verdiği değeri hak eden bir kuruluştur. Şehirler arası taşımacılık konusundaki talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Albayrak Nakliyat 1

GÜVENLI EŞYA TAŞIMA

Güvenli Taşıma işlemi tamamen firmanın işine verdiği önem ile belli olur. Nakliyat Firmamız bu konuda müşterilerine önem verir. Taşıma öncesinde firma personeli keşif ekibi yerinizi ziyaret eder ve eşya yoğunluğunuzun tespiti başta olmak üzere montajlanmış ve yapıştırılmış olan eşyalarınızın durumunu inceler. İnceleme sonucu firmamız tarafınıza fiyat belirtir. 

Eşyalarınız sigortalanır ve personelimiz tarafından ambalajlanma, sarılma, kutulanma işlemlerine koyulur. Eşyalarınızın türüne göre malzemeler kullanarak hassasiyet sağlanır.

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.