Ağrı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ağrı Evden Eve Nakliyat – Nakliyat Firmaları

Ağrı Şube :  0212 202 67 37 | 7 /24 Gsm : 0532 356 62 85

Ağrı EVDEN EVE NAKLIYAT HİZMETİ

Albayrak Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren Albayrak’ın eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile Albayrak Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Albayrak Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Albayrak Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

, olarak istanbul avrupa yakasında Ağrı ilçesinde 61 yıllık deneyim ile hizmet vermekteyiz.Ağrı nakliyat firmaları arasında en iyi nakliyat firması olarak seçilmiş nakliye şirketi olarak Ağrı halkına %100 hizmet vermekteyiz.Albayrak nakliyat ve depolama Ağrıde kusursuz paketleme ve taşıma kapasitesine sahip özel dizayn araçlarla evden eve nakliyatı neşeli ve mutlu hale getirmektedir.

Ağrı nakliyat olarak size sunulan hizmetlerimizden sizde yararlanarak mutlu bir taşınma ve eşyalarınızın hasarsız ve tertipli taşınmaya uygun halde transferine sadece bir telefon uzaklığındasınız.Ağrı / Ağrı / yeşilpınar gibi bir çok bölgede hizmet vermekteyiz.Evden eve nakliyat olarak Ağrı Ağrıde hizmet vermekteyiz.”her taşınma kendi taşınmamızdır.” anlayışı ile taşımacılık ve depolama alanında kusursuz müşteri potansiyeli sağlayarak Ağrı de en iyi transfer edici firma olarak şeçildik.Ağrı evden eve nakliyat başlığı altında kusursuz hizmet sunmaktayız.

Ağrı evden eve nakliyat

Ağrı nakliyat

nakliye Ağrı

Ağrı evden eve

Hizmetlerimiz

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Almak İstediğiniz Hizmet:

İlgili Yazılar

Whatsapp üzerinden bize yazın.