Kamyon Nakliye

Albayrak taşımacılık firması tarafından sunulan kamyon nakliye hizmeti, ofislerde, evlerde ve diğer alanlarda bulunan tüm eşyaları kapsamaktadır. Profesyonel çözüm yöntemlerine sahip olan firma, her bir eşyanın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca talep edilen adreslere maksimum 1 gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine veya semtlerine anlık olarak araç desteği sunulmaktadır. Kamyon nakliye firması, önceliği her zaman taşıma güvenliğine vermektedir. Özellikle de tüm eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme uygulamalarında ise birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır. Albayrak nakliyat bünyesinde hizmet veren tüm personeller alanında uzman olmakla beraber mesleğin gerekliliği olan tecrübelere de sahiptir.

Taşıma Süreci

Mesainin başlaması ile birlikte adreslere ulaşan firma ekipleri, müşteriye fiyat bilgisi vermektedir. Anlaşmaya varıldıktan sonra ise, sökme ve paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Kamyon nakliye firması, taşıma işlemlerini 1 gün içerisinde tamamlamaktadır. Ayrıca paketlenen tüm eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Sevkiyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için de gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Kamyon nakliye noktasında profesyonelliği yakalayan Albayrak taşımacılık, en ufak bir sorunun yaşanmasına da fırsat vermemektedir. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, teker teker monte edilmekte ve odalara yerleştirilmektedir. Bu sayede müşterilerin zahmetsiz bir şekilde taşınma sürecini tamamlamaları sağlanmaktadır.

Asansörlü Nakliye

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte taşıma hizmetlerinde de değişimler görülmektedir. Örneğin yüksek katlı binalar için kurulan asansör sistemleri sayesinde eşyalar daha pratik bir şekilde dairelere ulaştırılmaktadır. Kamyon nakliye firması, talep eden müşterileri için anlık olarak asansör temin etmektedir. Söz konusu bu sistemler 25. Kata kadar uzayabilmektedir. Ayrıca Albayrak nakliyat bünyesinde kamyon ve kamyonet gibi pek çok araç modeli bulunmaktadır. Parça eşyalar, ofis malzemeleri ve kurumsal yükler, sadece kapalı kasa kamyonlar ile taşınmaktadır. Firma, sigortalı nakliyat noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar ekspertiz ekipleri tarafından kayıt altına alınmakta ve daha sonra sigortalanmaktadır.

Kamyon Nakliye Fiyatları

Albayrak taşımacılık, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Nakliyat fiyatları müşterilere yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde bir hayli düşürülmektedir. Kamyon nakliye ücretleri ise, aracın gideceği ile, ilçeye ve eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmanın tüm araçları, ekonomik yakıt tüketim özeliğine sahiptir. Bu nedenle de söz konusu ücretler bir hayli düşürülmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere araç yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir