Enakliyat ve Armut platformları

E nakliyat ve Armut Dikkat

evden eve nakliyat ve depolama alanında yıllarca emek veren nakliyat şirketlerinin emeği artık illegal ve çoklu nakliye platformlarına geçti.kimliği belirsiz nakliyecileri bünyesinde toplayan bu platformlar komisyon üzeri iş pazarlama amaçlı yürütülen hizmette müşteriden daha çok alınan paraya değer verilmektedir.size en ucuzu bulabilir bu platformlar ama en dürüst ve işini düzgün yapanı bulamaz.Içinde barındırdığı firmaları incelediğinizde yüzlerce firma var fakat her firmanın nasıl oluyor da yüzlerce yorum bulunmaktadır.Bir müşteri her zaman doğal ve bilinen bir güvenilir nakliye hizmeti almak ister bunu fırsat bilip kara bir düzen içinde hizmet sunmaya çalışan firmalar ve platformaların kurbanı olmayınız.senesini doldurmamış bir platformlar 400 0zeri nakliyeci ve çoğu komisyon alabilmek için illegal ve hayali olan firmalar isim var firma yok anlayacağınız.sistem o kadar basit bir hal almış ki artık herkes yorum yapabilme lüxü içerisinde ama öyle bir yer var ki en doğal ve gerçek yorumların olduğu yerdir.

Nakliyat firması seçerken yapılması gereken her zaman eski usul olan eşe dosta sormak ve öneri almaktır. Toplum olarak çabuk inanıp güvendiğimiz için herkesin görüşüne hemen inanır ve sahipleniriz.

evden eve nakliyat hizmeti almak için size öneri  ve referans olacak kimse yok mu?

o zaman hemen internet üzerinden firma aramak gerek. Açıkçası internet’ten firma araştırmak daha mantıklı ve cazip.

 • Taşımacılık hizmeti alacağınız firmayı tanıma imkanı
 • Web sayfası,hizmetler,Ambalaj ve Adres bilgileri
 • Konumu,Detaylı bilgiler ve Detaylı araştırma imkanı

  Peki ya internet ortamında bu araştırmaları yaparken gözünüze aracı bir site girerse?

 • İşte tam da yazımızın başlangıç noktası budur.
 • Evden eve nakliyat platformları.

Son zamanlarda Şikayet VAR üzerinde oluşan şikayetlerin ve mağduriyetlerin altında hep platform ve aracı web sayfaları yer alıyor.

sikayetvar.com adresinden en doğru yorum ve önerileri bulabilirsiniz.

E nakliyat şikayetleri

https://www.google.com.tr/amp/s/www.sikayetvar.com/enakliyatcomtr/amp

Armut şikâyetleri

https://www.google.com.tr/amp/s/www.sikayetvar.com/armut/amp

 

 

3 thoughts on “Enakliyat ve Armut platformları”

 1. gerçekten çok teşekkür ederim bu bilgilendirme yazısı için.Eşyamı taşırken araştırmalarda bulunurken sözü geçen firmalardan da teklif aldım daha dikkatli inceleme yapınca ve şikayetvar com adresinden de çok faydalandım.herkkesin bu bilgi formunu okumasını tavsiye ediyorum

 2. teşekkürler albayrak nakliyat bir nakliyeci olarak sizinle gurur duyuyorum bu bilgi umarım herkes için faha hayırlı bir yol izlemesine sebeb olur.

 3. merhaba ,
  eşyalarımın taşınması gerekiyor burada yazınızı okudum ve sizden teklif almak istiyorum.iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir